Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 Firmamız, buton ve butonyer alanında sektörün lider ve öncü markası olmayı başardı. Üretim ve servis alanımızdaki teknik altyapımız, kurumsal bakış açımız, çalışkan, güçlü ve dinamik ekibimiz ile her zaman bir adım önde olduk. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kaliteden asla ödün vermeyen, yenilikçi çalışmalarımız ile asansör sektörünün ilham aldığı bir kuruluş haline geldik. Bugüne kadar köklü ve güçlü yükselişlere imza attık ve atmaya devam edeceğiz.

ak-150-long-banner

Vizyon

Aktel olarak, bakmak ve görmek arasındaki farkı çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden ne yaptığını iyi bilen, istikrarlı olmayı ve sürekli hedef yükseltmeyi amaç edinen kurumsal yapımızla liderliğini koruyan bir firma olarak varlığımızı sürdürmek önceliklerimiz arasında yer alan hedeflerimizin başındadır.

Sektördeki yerimizin sağlamlığını, yöneticisinden üreticisine tüm çalışanlarımızın aynı hedefe odaklanması ve ortak çizgimizde beraber ilerleyişimiz mümkün kılmaktadır.

Misyon

Etik bir iş anlayışı ile ticari veya sosyal sorumluluklarını unutmayan, kazanırken kazandıran, yönetimden üretime çalışanların tüm haklarını gözeten ve bu alandaki kazanımların sadece firmaya değil tüm insanlığa katkılarını düşünerek hareket eden zorlu bir görevin üstesinden gelmeyi amaç edindik.

Geçmişte yaptığımız tüm çalışmalar gücümüzü arttırsa da, bu gücün doğru yönetimi ve bunun sonucu olarak prestijli bir marka haline gelmeyi başarmanın yanı sıra, bu marka değerimizi yeni nesillerimize yansıtmak, öncelikli amaçlarımızdan biridir.

Güvenilir Marka

Üretimden, verdiğimiz servis hizmetine, global ve lokal satış ağımızdan, satış sonrası desteğine kadar lider ve güvenilir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Deneyim

Yüksek Kalite